Artistik Jimnastik Dünya Kupası

Artistik Jimnastik Dünya Kupası’nda Final Heyecanı

Avustralya’nın Melbourne şehrinde düzenlenmekte olan Artistik Jimnastik Dünya Kupası elemeleri sona erdi. Gerçekleşen elemeler sonucunda ise turnuvada 3 milli sporcu finale kalma hakkını edinmiş oldu. Finale kalma hakkı kazanan oyuncular ise halka aletinde Hamza Şamil Yılmaz, paralelde Sercan Demir ve barfikste de Ümit Şamiloğlu oldu.

Avustralya’nın Melbourne kentinde düzenlenmiş olan Artistik Jimnastik Dünya Kupası için elemeler sona erdi. Tamamlanan eleme sürecinin ardından ise turnuvada yer alan 3 milli sporcu finale kalma hakkı edinmeyi başardı.

3 Milli Oyuncu Finale Kaldı

Elemeler sonucunda Artistik Jimnastik Dünya Kupası’nda finale kalmaya hak kazanan 3 milli sporcudan birisi kupada halka aletinde Hamza Şamil Yılmaz oldu.

Gerçekleşen elemelerde finale kalma hakkı edinen diğer oyuncu paralelde Sercan Demir olurken, barfikste ise sporcu Ümit Şamiloğlu elemelerden tam not alarak, finale yükselme hakkını elde edinmiş oldu.

Avustralya’da Melbourne şehrinde gerçekleşen elemelerin tamamlanmasının ardından ise Artistik Jimnastik Dünya Kupası organizasyonunda final müsabakaları ise bugün ve yarın yapılacak. Gerçekleşen final yarışlarının ardından ise organizasyonun kazananı belirlenmiş olacak.