Yalçın Koşukavak

Fenerbahçe’nin Yalçın Koşukavak İsteğine İlişkin Altayspor’dan Açıklama

TFF 1’inci Lig ekipleri arasında yer alan Altayspor profesyonel şube sorumlusu Hilmi Bozok, Yalçın Koşukavak ile ilgili açıklama yaptı.

TFF 1’inci Lig ekipleri arasında yer alan Altayspor ekibinde profesyonel şube sorumlusu olarak görev yapan Hilmi Bozok, Fenerbahçe ekibinin anlaşmayı düşündüğü Teknik Direktör Yalçın Koşukavak ile ilgili konuştu.

Yapmış olduğu açıklamaya ilk olarak koronavirüs salgını ile ilgili konuşmasıyla başlayan Hilmi Bozok, salgının tüm dünyayı etkisi altına aldığını söyledi. Tedirgin olunduğunu fakat alınması gereken tüm kararlara da uyulması gerektiğini bildirdi.

Öte yandan takımı ile ilgili de değerlendirmede bulunan Bozok, özellikle de son müsabakalarda alınan sonuçların sonrasında Süper Lig’e olan inançlarının da her geçen gün artmış olduğuna dikkat çekti.

Parola Belli: “Altay savaşacak!”

Akhisaspor ile olan mücadelenin en önemli maçlardan biri olacağına da dikkat çekerek, bundan sonrasında 6 finalin olduğunu ve hedefe ulaşmak adına da her şeyi yapacaklarını ekledi.

Yazılı açıklamasında parolalarının belli olduğunu belirten şube sorumlusu, parolanın ‘Altay savaşacak’ olduğunu söyleyerek, takımına çok güvendiğini vurguladı.

Yalçın Koşukavak ile ilgili de açıklama yapan Bozok, Fenerbahçe’nin tavrının nazikçe olduğunu belirterek, hocanın şu süreçte yalnızca Altay ekibinin şampiyonluğunu düşündüğünü ve bu durumda böyle bir şey olmayacağını sarı lacivertli yönetime anlattıklarını ekledi.