Günün İddaa Kuponu 05.12.2022

6 Aralık Salı günü için oluşturduğum iddaa kuponu hazır. Seçmiş olduğum maçlardan oluşan kupona güvenim 7/10. Boş şanslar.

Fas – İspanya: MS 2 ve 1.5 ÜST, 1.81 (iddaa) – 10.00 (Bets10) ; Fas’da moraller yerinde. 2022 Dünya Kupası’nda oynadığı 3 maçta da mağlubiyeti bulunmayan Fas, topladığı 7 puan ile grubunu lider olarak tamamladı. Müthiş bir performans gösterdiler ve güçlü rakipleri karşısında en fazla puan toplayan takım olan Walid Regragui’nin öğrencileri, adını son 16 turuna yazdırmayı başardı. Grupta tek puan kaybını Hırvatistan maçında yaşayan Fas, sahadan golsüz beraberlik ile ayrılmıştı. Bu maçın ardından ise Belçika’yı 2-0, Kanada’yı ise 2-1 ile geçtiler. Son 16 turunda ise İspanya ile karşılaşacak olan Fas’ın umutlarının yüksek olduğunu belirtelim. İspanya, 2022 Dünya Kupası’nda grupta oynadığı 3 karşılaşmada sadece 1 galibiyet alabilmişti. Grubun ilk maçında Kosta Rika’yı 7-0 ile geçen Luis Enrique’nin öğrencileri, son 2 maçta ise tam 5 puan bıraktı. Almanya ile 1-1 berabere kalan İspanya, grubun son maçında ise Japonya’ya 2-1 kaybetti. Öne geçtikleri maçta skor üstünlüğünü koruyamadılar ve karşılaşmayı 2-1 kaybettiler. Bu mağlubiyete rağmen Kosta Rika kaybedince, grubu 2. Sırada tamamlayan İspanya, adını son 16 turuna yazdıran taraf oldu. Son 16 turunda ise Fas ile karşı karşıya gelecek olan İspanya, turun favorisi olarak gösteriliyor. İspanya, turun favorisi olarak gösteriliyor. Grupta pek parlak bir performans gösteremediler. İlk 2 maçta 4 puan toplamışlardı ama son maçta Güney Kore’ye 2-1 mağlup oldular. Fas ise beklentilerin üzerinde bir performans göstererek grubu lider bitirdi. Son maçta Kanada’yı 2-1 mağlup ederek gruptan lider çıktılar. Fas, kolay kolay teslim olmayacaktır ama İspanya’nın genç ve dinamik kadrosu ile turu geçeceğini düşünüyorum.

Portekiz – İsviçre: MS 1, 1.68 (iddaa) – 10.00 (Bets10) ; Portekiz, 2022 Dünya Kupası H Grubunda Güney Kore, Gana ve Uruguay ile karşı karşıya geldi. Oynadıkları 3 maçta 6 puan toplayan Fernando Santos’un ekibi, grubunu lider olarak tamamladı ve son 16 turuna katılmayı başardı. Grupta tek mağlubiyetini son maçta Güney Kore karşısında yaşadılar. İlk 2 maçta ise Gana ve Uruguay karşısında üst üste galibiyetler almışlardı. Grupta oynadığı 3 karşılaşmada da skor üretmeyi başaran Portekiz, Cristiano Ronaldo önderliğinde iyi bir hücum performansı gösteriyor. Son 16 turunda ise İsviçre ile karşı karşıya gelecek olan Portekiz’in turun favorisi olduğunu belirtelim. İsviçre, 2022 Dünya Kupası’nın dikkat çeken takımlarından biri diyebiliriz. Grupta oynadıkları 3 karşılaşmada 2 galibiyet alarak 6 puan toplayan Murat Yakın’ın ekibi, lider Brezilya’nın ardından grubu 2. Sırada tamamladığını belirtelim. Grupta tek mağlubiyetini ise Brezilya’ya karşı aldılar. Son maçta ise Sırbistan’ı 3-2 mağlup eden İsviçre, beklentileri karşılaşmıştı. Özellikle hücum hattında görev alan Breel Embolo, attığı gollerle ve hücumdaki üretkenliği ile dikkat çekiyor. Son 16 turunda Portekiz ile karşılaşacak olan İsviçre’de Breel Embolo’dan beklentiler büyük. Portekiz, grupta oynadığı son maçta Güney Kore’ye 2-1 kaybetti. Dünya Kupası’nda ilk kez mağlubiyet yaşadılar ama bu mağlubiyete rağmen grubu lider tamamladılar. İsviçre ise grubunda tek mağlubiyetini Brezilya’ya karşı aldı. Son maçta Sırbistan’ı 3-2 mağlup ettiler ve gruptan çıktılar. İsviçre’nin tur atlama ihtimali var ama bunun kolay olmadığını belirtelim. Portekiz, Ronaldo önderliğinde daha ağır basıyor. Portekiz’den galibiyet beklentim var.

Toplam İddaa Oranı: 3.04

Bets10 Bahis Oranı: 100.00